Giriş/Kayıt

Sık Sorulanlar

Üye olmak ücretli midir?

Mağazamıza üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz

Üye olmadan alışveriş yapmak mümkün mü?'

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmemektedir. Misafir olarakta alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmanız tavsiye edilir.

Telefon bilgisi neden isteniyor?

Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcıların sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemlerde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartınızı aramaktayız.

Alışveriş sepeti nedir?

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdikilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp '' Ara'' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. Ya da sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sayfamız tasarım esnasında marka, parça sayısı,özellik kategori ve tema dikkate alınarak özenle hazırlanmıştır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?'

Sayfamızda siparişleriniz banka havalesi, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile alınmaktadır. Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapınız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız. Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen Ödeme Bildirim Formu''nu doldurunuz. Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşterileri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Yaptığım alışverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Siparişini verdiğiniz ve ödemesi yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo ile yapılmaktadır. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz. Adres bilgilerimiz için tıklayın.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Sayfamızdan banka havalesi ve kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. İlkebebe.com''da yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. bebeknette.com dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL& tarafından korunmaktadır. 128 bit''lik SSL (Secure Socket Layer)güvenliği içerisinde kredi kartı numarınızı sizin dışında kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

İadesi Olmayan Ürünler

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Hijyenik olarak kullanılan tüm ürünlerin iadesi yapılamaz. Göğüs pompası, göğüs pedi, kozmetik ürünler iade için gönderilen ürünler Orijinal kolisinde eksiksiz fatura ibrazı ve içine iade gerekçesi yazılan bir dilekçe ile gönderilir , teknik servis tarafından iadeye uygunluğu incelenir. (Gerek görülmesi durumunda tedarikçi firmaya test edilmesi için gönderilebilir) Kırık Hasarlı ürünlerin kargodan tutanak tutulması zorunluluğu vardır. İadenizin onaylanmasının ardından, satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza iade tutarı yansıtacaktır. Ortalama iade süreci 1-3 iş günü arasıdır. Mobilyalarda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Mobilya siparişleri ilgili fabrikasına yeni üretim olarak yaptırılmaktadır. Stoktan gönderim yoktur. Bu sebeple iadesi mümkün olmamaktadır. Sorunlu veya eksik olan ürün içerikleri ile ilgili tarafımıza bilgi verilerek gerekli eksik ya da sorunlu parçaların tedariği anında gerçekleştirilmektedir.

Ürün Değişim Şartları

Tüketici Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye tesliminden itibaren 14 gün içerisinde değiştirme hakkına sahiptir. Değişimler mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından alınamayacak olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (alt nüshasıda dahil olmak üzere) ile göndermeniz gerekmektedir. Şirketimiz tarafından ürünün değişim yapılabilmesi için, ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2.nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgeler ve ürün / ürünler tarafımıza ulaştığı zaman, gerekli kontroller yapılıp aynı gün veya ertesi gün yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Göndermiş olduğunuz ve göndermemizi istediğiniz ürünün kargo ücreti kullanıcıya aittir. ( KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZDAN KARŞILANMAMAKTADIR )